רבוע כחול נדל"ן בע"מ

עמוד הבית

מי אנחנו

קשרי משקיעים

הפרוייקטים שלנו

צור קשר

רבוע כחול נדל'ן בע'מ

הפרוייקטים שלנו

בבעלות רבוע כחול נדל"ן כ-120 נכסים בשטח כולל של כ-256 אלף מ"ר להשכרה. הנכסים כוללים 93 סניפי סופרמרקט, משרדים, שותפות בקניון הדר בירושלים, החזקה בחלק מחברת השוק הסיטונאי בת"א, שותפות במרכזים לוגיסטיים ומגרשים נוספים המיועדים לפיתוח.

קניון הדר ירושליים

קניון הדר ממוקם באיזור התעשיה תלפיות בירושלים. בקניון מבקרים כ-10,000 איש מדי יום. הקניון בנוי קומה אחת וכולל כ-50 חנויות בתפוסה מלאה. בקניון כאלף מקומות חניה חינם, כספומט, הפעלות לילדים, חנות מגה מקבוצת אלון החזקות ברבוע כחול-ישראל בע"מ וחנויות עוגן המתמחות במוצרי חשמל ואופנה. בקניון הדר 24,000 מ"ר בנויים וכ-9,000 מ"ר זכויות בניה נוספות. החברה מצויה במהלך של תוספת קומה לקניון בשטח של כ-9,000 מ"ר והרחבת הפעילות המסחרית המניבה.

פרוייקט השוק הסיטונאי

לחברה החזקה בשיעור של כ- 3.8% בחברת שוק סיטונאי לתוצרת חקלאית בתל-אביב בע"מ. תכנית בניין עיר מאושרת מייעדת את המתחם לייעוד של מסחר, משרדים, מגורים ומבני ציבור.

מרכז לוגיסטי בקיבוץ עינת

בסמיכות לצומת קסם עם נגישות מהירה לכביש 6 וכביש 5 מצוי מתחם המרכזים הלוגיסטיים בעינת. המתחם הנו על שטח של 26 דונם בצמוד לקיבוץ עינת. סה"כ השטחים הבנויים כ-14,000 מ"ר לתעשיה כולל שטחי שירות. המתחם בנוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומספק שירותים מלאים לשוכרים, לרבות תקשורת ואנרגיה. כיום הבניין בנוי ומאוכלס כולו.

מרכז לוגיסטי באר טוביה

החברה רכשה 74 דונם באזור התעשייה של באר טוביה בשותפות (50%) עם קבוצת BEE (זרוע ה-Non food של אלון החזקות ברבוע כחול-ישראל בע"מ). חטיבת הקרקע מצויה בסמוך לכביש 40 וכביש 3. בשלב ראשון מתוכננת הקמה של כ-18,000 מ"ר. הפרויקט בתכנון לקראת עבודות בשטח. המתחם ישמש כמרכז לוגיסטי עבור BEE, אלון החזקות ברבוע כחול-ישראל בע"מ ושוכרים נוספים.

בניין משרדים בקרית מטלון - פתח תקווה

החברה רכשה שלד בנין בן 6 קומות בקריית מטלון בפ"ת. הבניין מיועד למסחר ומשרדים והחברה פועלת להשכירו. הבניין ייצוגי ועצמאי ונהנה מנגישות טובה לכביש "מכבית" (471), כביש 6, כביש "גהה" (4) ורח' זבוטינסקי. בבניין 2 מעליות ולובי מפואר. שטח הבניין: 2,483 מ"ר ברוטו בהתאם לחלוקה באה: קומת כניסה: 372 מ"ר ניתן להשכרה גם למסחרי/תצוגה. קומה 1: 372 מ"ר ניתן לחלוקה ל 2 יחידות. קומות 2,3,4: 444 מ"ר ברוטו, כל אחת מהקומות. קומה 5 ועליונה: 407 מ"ר ברוטו. 2 מרתפי חניה: כ- 56 מקומות חניה מסומנים. יחס ברוטו נטו נמוך כ-15% בלבד.

בניין למסחר ומשרדים בצומת גהה - קרית אריה, פתח תקווה

החברה רכשה מבנה תעשייתי הבנוי על קרקע פרטית בשטח כולל של כ-7 דונם. המבנה בנוי משלושה אגפים המחוברים ביניהם ויוצרים חצר פנימית. המבנה בעלי חזית של כ 85 מ' לאורך כביש גהה יוצרים נוכחות וחשיפה לעשרות אלפי כלי רכב העוברים על כביש גהה בכל יום. המתחם ששטחו מעל 14,000 מ"ר כולל 3 קומות משרדים בגובה של כ-4.5 מ' כל אחת ומרתף חניה מרווח. בכוונת החברה לשפץ את המבנה בסטנדרט גבוה להוסיף שתי קומות ולהשכיר בו שטחים למסחר ומשרדים.

פרוייקט מסחר ומשרדים בא.ת רעננה צפון

בבעלות החברה מגרש בשטח של כ- 11 דונם באזור התעשייה של רעננה צפון בכוונת החברה לבנות מבני משרדים מעל לחזית מסחרית בהיקף של כ 26,000 מ"ר עילי. הפרויקט נמצא בשלבי תכנון. איזור התעשייה של רעננה צפון נהנה מביקושים טובים לשטחי מסחר ומשרדים ובשנים האחרונות נכנסו לתחומו חברות רבות, בנוסף, יש לציין כי מיקומו של המגרש, בכניסה לאזור התעשייה ובצמוד למחלף רעננה צפון, הינו מעולה ונהנה חשיפה ונגישות מצוינת לכביש 4.