רבוע כחול נדל"ן בע"מ

עמוד הבית

מי אנחנו

קשרי משקיעים

הפרוייקטים שלנו

צור קשר

רבוע כחול נדל'ן בע'מ

מי אנחנו

זאב שטיין, מנכ"ל רבוע כחול נדל"ן: "בכוונת החברה להרחיב את היקף הנכסים המניבים שבבעלותה ולפעול למימוש זכויות הבנייה הבלתי מנוצלות של החברה". זאב שטיין וידאו זאב שטיין - בוגר הטכניון, בעל תואר באדריכלות ובינוי ערים (1983) ותואר בהנדסה אזרחית (1980). יליד 1954, נשוי ואב לשניים. זאב שטיין הצטרף לקבוצת אלון בשנת 1992 ופיתח לצידו של דודי ויסמן את האסטרטגיה היחודית של אלון: תחנות תדלוק ברמה אמריקאית, הקמת רשת אלונית, בתי קפה, מסעדות וסובבי תחנה והטמעת המותג בעיצוב הייחודי של התחנות - כחלק מתמהיל הכרחי לחדירה מוצלחת לשוק האנרגיה בישראל. בהמשך ניהל את התכנון וההקמה של משרדי קבוצת אלון בשפיים ומשרדי הקבוצה המאוחדת ביקום. זאב מלווה את החברה בכל נושאי כביש 6 לרבות תכנון, הקמה, תפעול הכביש ובניית מרכזים לתדלוק מסחר ומנוחה לאורך הכביש. עד למיניו ביולי 2006 כמנכ"ל רבוע כחול נדל"ן, שימש זאב כמשנה למנכ"ל דור אלון.

דודי ויסמן, יו"ר אלון החזקות ברבוע כחול-ישראל בע"מ: "מנהיג צריך שיהיה לו החזון להסתכל אל האופק ולא רק לשורה התחתונה. מנהיג צריך שידע ליצר את העתיד ולא לחזות אותו...". דודי ויסמן וידאו דודי ויסמן הוא יו"ר אלון החזקות ברבוע כחול-ישראל בע"מ ונשיא קבוצת אלון, קבוצת הקמעונאות הגדולה בישראל ואחת מ-14 הקבוצות המשמעותיות במשק הישראלי לפי דירוג דן אנד ברדסטריט. לפי חברת הדירוג מעלות, לקבוצה ולחברות הבנות הנהלות מקצועיות ומנוסות ונשיא הקבוצה דודי ויסמן מעורב ופעיל בניהול הקבוצה והחברות הבנות. לחברה נזילות איתנה ונגישות גבוהה למקורות מימון בארץ ובחו"ל.

קוד התנהגות אתית

החזון

להוות אחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל על בסיס ניהול מקצועי ומתמחה של עסקי נדל"ן תוך פיתוח והשבחת הנכסים הקיימים, תוך ניצול זכויות הבנייה הקיימות, תוספת זכויות והרחבת שימושים ויעודים. בשנים הקרובות בכוונת החברה להרחיב את נכסי הנדל"ן שברשותה, לגוון שימושים ולהתרחב לשווקים חדשים.

המבנה בעלי חזית של כ 85 מ' לאורך כביש גהה יוצרים נוכחות וחשיפה לעשרות אלפי כלי רכב העוברים על כביש גהה בכל יום. המתחם ששטחו מעל 14,000 מ"ר כולל 3 קומות משרדים בגובה של כ-4.5 מ' כל אחת ומרתף חניה מרווח. בכוונת החברה לשפץ את המבנה בסטנדרט גבוה להוסיף שתי קומות ולהשכיר בו שטחים למסחר ומשרדים.

פרוייקט מסחר ומשרדים בא.ת רעננה צפון

בבעלות החברה מגרש בשטח של כ- 11 דונם באזור התעשייה של רעננה צפון בכוונת החברה לבנות מבני משרדים מעל לחזית מסחרית בהיקף של כ 26,000 מ"ר עילי. הפרויקט נמצא בשלבי תכנון. איזור התעשייה של רעננה צפון נהנה מביקושים טובים לשטחי מסחר ומשרדים ובשנים האחרונות נכנסו לתחומו חברות רבות, בנוסף, יש לציין כי מיקומו של המגרש, בכניסה לאזור התעשייה ובצמוד למחלף רעננה צפון, הינו מעולה ונהנה חשיפה ונגישות מצוינת לכביש 4.